تبلیغات
cars-2011+cars90
cars-2011+cars90جَجگوار یکی از مدل های شگفت انگیز خود یعنی C-X75 دست یافت ونمایش دیگر از پاریس موتور درC-X75 طراحی شده که سمت وسویی جدید طراحی اسپرت درمقابل مدل های قبلی خود یعنی XK,XJ,XF نقش خود را ایفا می کند .

راسخون:اماپلنگ انگلیسی باری دیگر با مدل C-X75  خود ظاهر شد با موتوری دیزلی والکتریکی
جگوار یکی از مدل های شگفت انگیز خود یعنی C-X75  دست یافت ونمایش دیگر از پاریس موتور درC-X75  طراحی شده که سمت وسویی جدید طراحی اسپرت درمقابل مدل های قبلی خود یعنی XK,XJ,XF نقش خود را ایفا می کند.


این مدل جگوار که حرف C، برگرفته از مدل مفهومی، X برای آزمایشی بودن و 75 جشن 75 سالگی این کمپانی می باشد این ادعای  تکنولوژی خودروی بسیار زیبا وسبز در نمایشگاه ژنو ظاهر شد.

درقسمت پشت  این خودرو حتما متوجه رابطه ی بین عقب وپنجره ی عقب خودرو با کناره های عضله ای شکل این خودرو خواهید شد.
C-X75  این خودرو شگفت انگیر دونفره جالب ترین قسمت آن زیرکابوت قرار دارد.C-X75  دارای میکتوربین های که مانند موتور دیزلی تغذیه شده عمل می کند استفاده می کند.این خودرو تمیزتر از خودروهای هیبریدی دیگر با تولید تنها 28 گرم کربن دی اکسید در هر کیلومتر است.
 سیستم توربین جگوارشبیه این مدل مفهومی توسط آمریکایی ها و ژاپنی ها در دهه ی 1970 امتحان شده است . C-X75  عملی متفاوت در قدرت توربین های خود دارد واستفاده از جت برای شارژ بازی ها وهمچنین فراهم کردن برق بیشتر برای چهار موتور 145 کیلو واتی و تعبیه شدن آن ها در داخل رینگ های خود رو که وزن هر کدام 50کیلوگرم است هر کدام عناصری هستند که این خود رو را متمایز ساخته است.
توربین ها با چرخش 80 دور در دقیقه ای خود وتولید 95اسب بخار وجذب 40 لیتر هوا در هر دقیقه باتری ها را شارژ می کنند. این خودرو دارای پوشش کربن فیبر وآلومینوم می باشد این خودرو 1350 کیلوگرم وطول آن 4647 میلی متر است درهای این خودرو همانند بال های قو بالا می آیند. موتورهای الکتریکی این خودرو که توسط نرم افزار خاص آن کنترل می شوند در داخل چرخ های 21 اینچی و رینگ  آلیاژی آن جاسازی شده است.
باتری 15 کیلو وات ساعتی بسته شده دریون لیتیم با وزن 185 کیلوگرم بین دو محور تعبیه شده است.
در 3/4 ثانیه از سرعت صفر به 62 مایل دست پیدا می کند . و 205 مایل حداکثر سرعت این خودرواست.


نگاهی به داخل خودروداخل ای خودرو برخلاف دیگر خودروها چوب وکروم وجود ندارد اما بسیاری از قطعه های براق شده آلومینوم با رنگهای جذاب ودیدنی با هنرمندی به نمایش گذاشته شده است. این مدل یاد آورنگاهی نو به مدل RD-b دهه قبل است.نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 توسط mehrdad nnnn | نظرات ()
هاست - . http://www.persian111.com/?rid=153848328