تبلیغات
cars-2011+cars90
cars-2011+cars90   
همه ماشین هامر سرچشمه گرفته از خودرو نظامی -- M998 بالا تحرک چرخ دار خودرو چند منظوره (HMMWV). از آنجا که HMMWV کاملا از بدون هیچ زحمتی به تلفظ ، سربازان شروع به تماس خودرو خود را Humvee است. وقتی که هستم کلی شروع به تولید اتومبیل های مشابه به بازار غیر نظامی ، آنها مورد استفاده قرار هامر نام. امروز ، هامر نام محافظت شده متعلق به جنرال موتورز است. عمومی به فروش هستم به نام جنرال موتورز در سال 1999 است ، اما همچنان به تولید هامر ، در حالی که جنرال موتورز مسئول فروش خودرو در بازار شد.
M998 بالا تحرک نظامی چند منظوره وسایل نقلیه چرخ دار به جای فندک jeeps و کامیون ها توسعه یافته بود. در اوایل دهه 1970 ، jeeps سبکتر و کامیون ها به نشان دادن علائمی از بی کفایتی در طول ماموریت نظامی در زمین های نا هموار و یک نوع جدید و بهبود یافته از وسیله نقلیه شروع شده بود پس از تلاش بسیار شد. در سال 1979 ، ایالات متحدهنظامی روی سطح پخش کردن الزامات مورد نیاز برای بالا تحرک خودرو چند منظوره چرخ دار ، و در سال 1980 اولین نمونه بود تمام شد. نمونه M998 نامیده می شد و حال عمومی هستم توسط تولید شده است. ارتش ایالات متحده دوست دارم و نمونه عمومی شروع به تولید سری های مختلف بالا تحرک چرخ دار نمونه های چند منظوره خودرو. در نهایت ، ارتش ایالات متحده دستور داده 55،000 HMMWV از عمومی هستم. امروز ، شما بیش از 15 نوع متفاوت از Humvees 'در ایالات متحده ، نیروهای مسلح بیابید. آنها حامل محموله حامل سربازان ، آمبولانس ، سیستم عامل سلاح های خودکار ، حامل موشک ، زمین به هوا مورد استفاده سیستم عامل های موشکی و خیلی بیشتر. Fording 0.762 متر با Humvee استاندارد امکان پذیر است ، و با عمق آب بسته fording فورد ، شما می توانید تا 1.5 متر است.
اولین تحرک بالا غیر نظامی چند منظوره وسیله نقلیه چرخ دار ، هامر ، وارد بازار و به زودی در سال 1991 رشد بی اندازه محبوب. آن در ابتدا توسط نژاد در سال 1990 در ترویج Hummers صرف می باشد که در آن دو زبر زمین بین لندن و انگلستان ، و پکن ، چین. اکثریت از محل سفر در جاده های خشن مرکزی اتحاد جماهیر شوروی انجام گرفته است. رانندگی در ایالات متحده پخش شد ، هامر و دریافت بسیاری از حتی قبل از تبلیغ راه اندازی می شود. یکی از صاحبان غیرنظامی اول هامر آرنولد شوارزنگر ، که به طور طبیعی نیز داد خودرو تبلیغ های اضافی است. چه چیزی باعث شد Humvee واقعا معروف شد با این حال عملیات 1991 : طوفان صحرا در شرق میانه. در طول این جنگ ، سربازان رانندگی Humvee مختلف بارها در اخبار در امریکا بودند دیده می شود.
در سال 2003 ، هامر H2 -- نسخه کوچکتر از هامر H1 -- وارد بازار شد. حتی اگر آن را به عنوان بزرگ به عنوان یک هامر H1 نیست ، آن هم تا به اتاق را برای مدت پنج مسافر. آن را در نظر گرفته شده است در یک وسیله نقلیه چند منظوره و قادر به هامر H2 را در شهرستانها بزرگ استفاده می شود و همچنین در شرایط خارج از جاده ها است. هامر H2 ورزشی سودمند کامیون (محوطه) وانت کامیون انواع استاندارد هامر H2. در سال 2005 ، هامر بعدی منتشر شد. H3 هامر است حتی از هامر H2 کوچکتر و به بازار عرضه شده به عنوان یک SUV midsized. این وزن بیش از 8500 £ Hummers نیز در نسخه های اتومبیل کالسکهای در دسترس است. اتومبیل کالسکهای هامر وسیله نقلیه حزب مردمی از آن می توانند به راحتی جا یک گروه بزرگی از مردم است و فضای داخلی منحصر به فرد است.
و اما آخرین محصول این شرکت با نام Hummer H3T Alpha 2009


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 توسط mehrdad nnnn | نظرات ()
هاست - . http://www.persian111.com/?rid=153848328